درباره آرامیس الکترونیک

لوگو

شرکت آرامیس الکترونیک فعالیت خود را در سال 1398 با تکیه بر تجربه تخصصی پرسنل خود در زمینه الکترونیک و روشنایی در راستای تامین و توزیع مواد اولیه صنایع الکترونیک و روشنایی از قبیل واردات انواع فیبرهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، ماژول های روشنایی و … آغاز نمود.

با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تجهیزات هوشمند درجهان، نیاز صنایع مختلف به واردات قطعات الکترونیکی، ضرورت دوچندانی دارد که کمبود تجهیزات و قطعات الکترونیکی در بازار داخلی و مشکلات خرید قطعات، کیفیت قطعات به کار رفته در محصول، تناسب کارایی با پروژه مدنظر، قیمت و… نمونه ای از مشکلاتی است که باعث بروز دردسرهای فراوان برای صنعتگران حوزه الکترونیک می باشد.

این شرکت با استعانت از پروردگار متعال در طول مدت زمانی که از تاسیس آن می گذرد، بواسطه کیفیت بالای محصولات همراه با قیمت رقابتی موفق به کسب جایگاهی متمایز در میان واحدهای فعال در این حوزه گشته است. بدون شک بهره وری از این تجربیات گرانقدر و ارتباطات مستحکم با تامین کنندگان خارجی این مهم را میسر کرده است.

خدمات آرامیس الکترونیک

واردات و تامین قطعات الکترونیکی

شرکت بازرگانی آرامیس الکترونیک با توانایی تامین قطعات و تجهیزات الکترونیکی باکیفیت از سراسر دنیا همواره حامی صنایع، تولیدکنندگان، شرکت ها و متخصصین این حوزه بوده است.

شرکت آرامیس الکترونیک واردکننده و تامین کننده انواع ورق های PCB از جمله ورق آلومینیومی – ورق فایبر – نیم فایبر- استخوانی و … و همچنین قطعاتی الکترونیکی در صنایع روشنایی از جمله LED- – پل دیود IC- ماژول DOB و…. می باشد .

با سپردن لیست محصولات الکترونیکی مورد نظرتان به متخصصان باتجربه ما، می توانید از مشاوره تخصصی برخوردار شوید تا بتوانید به سادگی محصول مورد نیازتان را از میان هزاران تجهیزات الکترونیکی تامین شده توسط شرکت ما انتخاب کرده و با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت تحویل بگیرید .
«ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که آرامیس الکترونیک از نخستین روز تاسیس سعی کرده است به آن پایبند باشد.

aramiselectronics

تضمین کیفیت و اصالت

واردات بدون واسطه از شرکت اصلی

تحویل سریع و به موقع

سابقه درخشان در حمل و نقل

تضمین بهترین قیمت

تامین قطعات با کیفیت با بهترین قیمت

ارتباط با مشتری

پشتیبانی و مشاوره به هنگام خرید

Rate this page